Norges Fotballforbund har satt opp hvem som skal dømme de to neste rundene i Tippeligaen.

Runde fem spilles førstkommende helg, mens runde seks spilles onsdag og torsdag neste uke.

Tippeligaen runde fem

Haugesund – Lillestrøm 15.04 kl.19.00  
Dommer: Ola Hobber Nilsen
Assistentdommere: Geir Oskar Isaksen og Jan Erik Engan
4. dommer: Ørjan Vikane

Strømsgodset – Sogndal 16.04 kl.15.30 
Dommer: Espen Eskås
Assistentdommere: Kim-Andre Johnsen og  Anders Velo
4. dommer: Per Erik Haugen

Rosenborg – Brann 16.04 kl.18.00 
Dommer: Trygve Kjensli
Assistentdommere: Ivar Jahr og Jon Michael Knutsen
4. dommer: Thomas S. Lystad

Bodø/Glimt – Molde 17.04 kl.1530 
Dommer: Tore Hansen
Assistentdommere: Øystein Ytterland og Tom Harald Grønevik
4. dommer: Sigurd Kringstad

Aalesund – Viking 17.04 kl.18.00 
Dommer: Trond Døvle
Assistentdommere: Chriss Bjorøy og Eivin Hansen
4. dommer: Mathias Kringstad

Sarpsborg 08 – Stabæk 17.04 kl.18.00 
Dommer: Dag Vidar Hafsaas
Assistentdommere: Svein Inge Wiken  og Leif Erik Opland
4. dommer: Espen Eskås

Vålerenga – Tromsø 17.04 kl.18.00  
Dommer: Tom Harald Hagen
Assistentdommere: Dag Roger Nebben og Jim Dyb
4. dommer: Ola Hobber Nilsen

Odd – Start 17.04 kl. 20.00  
Dommer: Kai Erik Steen
Assistentdommere: Anders Olav Dale og  Runar Langseth
4. dommer: Tim-Nicolai Fjellvang

Tippeligaen runde seks

Viking – Brann 20.04 kl.19.00  
Dommer: Dag Vidar Hafsås
Assistentdommere: Svein Inge Wike og Runar Langseth
4. dommer: Sivert Amland

Sogndal – Odd 20.04 kl.19.00  
Dommer: Martin Lundby
Assistentdommere: Reidar Gundersen og Morten Jensen
4. dommer: Kristoffer Hagenes

Stabæk – Strømsgodset 20.04 kl.19.00  
Dommer: Tom Harald Hagen
Assistentdommere: Dag Roger Nebben og Jim Dyb
4. dommer: Bjørn Hansen

Bodø/Glimt – Haugesund 20.04 kl.19.00 
Dommer: Trygve Kjensli
Assistentdommere: Kim Andre Johnsen og  Chriss Bjorøy
4. dommer: Rohit Saggi

Start – Sarspborg 08 21.04 kl.19.00  
Dommer: Trond Ivar Døvle
Assistentdommere: Ole Johan Lillebuen og Magnus Lundberg
4. dommer: Marius Lien

Lillestrøm – Aalesund 21.04 kl.19.00 
Dommer: Kai Erik Steen
Assistentdommere: Hans Christian Stormoen og  Anders O. Dale
4. dommer: Christian Moen

Molde – Vålerenga 21.04 kl.19.00  
Dommer: Tommy Skjerven
Assistentdommer: Harald Strand og Anders Velo
4. dommer: Marius Hansen Grøtta

Tromsø – Rosenborg 21.04 kl.19.00 
Dommer: Tore Hansen
Assistentdommer: Jon Mikael Knutsen og Øystein Ytterland
4. dommer: Per Erik Haugen

Annonse

Kommentarer

Om forfatter

Nordlending som har havnet i Tromsø. Skriver helst om fotballøkonomi.

Legg igjen en kommentar