Norges Fotballforbund har bestemt at disse lagene møtes i den første av i alt to kvalifiseringsrunder før den første ordinære runden i Norgesmesterskapet.

Samtlige lag som spilte i landets tre øverste divisjoner i 2016, med unntak av 2. lag, er kvalifiserte til 1. første runde i cupen.

Kampene skal spilles innen 29. mars.

Kråkerøy – Nordstrand
Østsiden – Rakkestad
Sparta Sarpsborg – Holmlia
Råde – Sprint-Jeløy
Drøbak-Frogn– Ås
Manglerud Star – Hasle-Løren
Romsås – Holmen
Rilindja – Sarpsborg FK
Lokomotiv Oslo – Grei
Heming – Fagerborg
Oslojuvelene – Trosvik
Lille Tøyen – Korsvoll
Ready – Årvoll
Røa – Lyn
Lommedalen – Vestfossen
Gjelleråsen – Aurskog/Høland
Blaker – Skedsmo
Hauerseter – Skjetten
Raumnes & Årnes – Eidsvold Turn
Eidsvold IF – Fu/Vo
Sander – Toten
Ottestad – Gran
Løten – Trysil
Faaberg – Lillehammer
Storhamar – Flisa
Follebu – Valdres
Redalen – Kolbu/KK
Åssiden – Re
Hallingdal – Jevnaker
Konnerud – Kongsberg
Skoppum – Modum
Flint – Slemmestad
Eik Tønberg – Svelvik
Hei – Skarphedin
Urædd – Husøy & Foynland
Stathelle – Express
Folkets Klubb Grenland – Halsen
Vigør – Lyngdal
Randesund – Mandalskameratene
Søgne – Donn
Frøyland – Midtbygdens
Varhaug – Vaulen
Staal Jørpeland – Austrått
Eiger – Brodd
Randaberg – Ålgård
Riska – Vardeneset
Klepp – Lura
Hinna – Madla
Djerv 1919 – Åkra
Os – Odda
Vadmyra – Trott
Sund – Arna-Bjørnar
Øystese – Bjarg
Varegg – Gneist
Sandviken – Sotra
Tertnes – Loddefjord
Vestsiden/Askøy – NHH
Lyngbø – Austevoll
Voss – Nordhordaland
Skavøypoll – Fjøra
Årdal – Eid
Stryn – Volda
Skarbøvik – Rollon
Langevåg – Bergsøy
Godsøy – Herd
Tomrefjord – Spjelkavik
Averøykameratene – Surnadal
Sunndal – Træff
Eide/Omegn – Kristiansund FK
Kattem – Trygg/Lade
Heimdal – KIL/Hemne
NTNUI – Kolstad
Vuku – Namsos
Alvdal – Meldal
Tydal – Orkla
Sverresborg – Kvik
Tillerbyen – Charlottenlund
Rørvik – Steinkjer
Buvik – Verdal
Stålkameratene – Brønnøysund
Sandnessjøen – Mosjøen
Junkeren – Innstrandens
Fauske Sprint – Grand Bodø
Sortland – Lofoten
Landsås – Medkila
Skånland – Morild
Mjølner – Melbo
Skarp – Lyngen/Karnes
Stakkevollan – Salangen
Fløya – Burfjord
Ishavsbyen – Skjervøy
Honningsvåg – Hammerfest
Kirkenes – Bossekop
Tverrelvdalen – Bjørnevatn

Annonse

Kommentarer

Om forfatter

Nordlending som har havnet i Tromsø. Skriver helst om fotballøkonomi.

Legg igjen en kommentar